Дегустація вин Північної Греції


Північна Греція – перлина винних шляхів Європи
Історія та традиції виноградарства і вина в цьому регіоні мають витоки з давніх часів. На міфічній горі Олімп, далеко від очей заздрісних смертних, боги насолоджувалися Нектаром. На зелених схилах Верміону, у Наусі, згідно міфології, жила Семелі  – мати бога винограду і вина Діонісія, який виріс у підніжжя гори Пантеон у Драмі. (Ще й досі можна бачити: у Пелласі, на чудовій мозаїчній підлозі  давньої вілли зображений Діонісій верхи на пантері). Згадаймо й відомий міф, як Одіссей напоїв Циклопа Поліфема солодким та ароматним вином з Маронії, що у Фракії.

На сьогодняшній день Північна Греція  – один з самих привілейованих і потужних виноробних регіонів країни. Різноманітність природи самого регіону разом з відповідним кліматом, особливостями місцевих сортів та їх ідеальною адаптацією, сприяють виробництву багатьох типів вин з яскравим характером.
На виноградниках Північної Греції, під наглядом досвідчених виноградарів, зростають як місцеві, так і космополітичні сорти, що акліматизувалися в цьому регіоні. Основними червоними сортами Північної Греції є: Ксіномавро, Негоска, Красато, Ставрото, Мосхомавро, Лімніо, Мавруді, Влахіко. Основними місцевими білими сортами, що вирощуються в регіоні, є: Дебіна, Родітіс, Афірі, Ассіртіко та Малагузья.

«Вина Північної Греції»
«Вина Північної Греції» є інноваційною компанією, заснованою у 1993 році 13 прозорливими виробниками вина з півночі Греції, які створили «Союз виноробів та виноградарів  Македонії». У 2002 році його було перейменовано на «Союз виробників вина та виноградарів Північної Греції» з новими учасниками з Фракїї та Епіру. У 2010 році 37 виробників вина вирішили оновити імідж компанії, яка тепер має найменування «Вина Північної Греції».

Активні і творчі  співробітники компанії заохочують і активно беруть участь у різних заходах, подіях, виставках грецького вина і співпрацюють з міжнародними установами і організаціями.

За їх ініціативою і ексклюзивною підтримкою в останнє десятиліття створено два  могутніх та видатних  інститути:

  • Дороги  Вина Північної Греції  – комплексна програма винного туризму.
  • Міжнародний конкурс вина у м.Салоніки  – єдиний міжнародний конкурс вина, що проводиться в Греції згідно з правилами O.I.V.

Вина Північної Греції є унікальними, як і її історія. Запрошуємо вас відкрити для себе це чудове явище.
В межах програми просування в Україні компанія «Вина Північної Греції» організовує коментовану дегустацію вин наступних виробників: Domaine Gerovassiliou, Boutari, Alpha Estate, Wine Art Estate, Tsantali, Biblia Chora Estate, Domaine Claudia Papayianni, Kechri Winery, Aidarini Winery, Ktima Voyatzi. Представники цих виноробень готові обговорити усі питання стосовно можливого співробітництва.

Дегустація відбудеться 26 жовтня 2011р., в Києві, в готелі HYATT.
Запрошуємо взяти участь в дегустації професіоналів: імпортерів, дистриб’юторів, сомельє, рестораторів, представників рітейла.
Тел. +38 044 288 13 00, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , моб. +38 097 6910791
Контактна особа - Ольга Марковець
та
Тел. +38 044 288 13 00, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , моб. +38 067 447 45 78
Контакта особа - Ірина Д'яченкова

 


На сайте есть материалы запрещенные к просмотру лицам младше 18 лет!